Založit webové stránky nebo eShop

Oblastní odborná komise chovatelů králíků BRNO

 Celoroční soutěž jednotliců 2011

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

CELOROČNÍ SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ 2011

 

1. Jaroš Karel                                  Brno 1                              Nb            1462,47 b.

2. Buček Pavel                                Ivančice                           Nb            1461,44 b.

3.  Škvařil Vladimír                         Říčany                             Sm            1457,88 b.

4. Drlík Antonín                               Podolí                              Ssrex        1455,37 b.

5. Konečný Vladimír                      Ořechov                          Vš              1453,88 b.

6. Zelinka Jaroslav                         Říčany                              Ssv            1453,37 b.

7. Drlík Antonín                               Podolí                              Ca             1452,86 b.

8. Brodecký Dušan                        Jehnice                            Kuh          1450,86 b.

9. Šrámková Zdena                        Radostice                        Sč             1450,33 b.

10. Gregor Zdeněk                         Radostice                        Sm           1449,35 b.

11. Přikryl Miroslav                        Podolí                              Rex č        1449,33 b.

12. Šmerda Vit                                 Žabčice - Unkovice       Du             1447,86 b.

13. Salcburger Antonín                 Slatina                             Nb            1447,76 b.

14. Šrámková Zdena                      Radostice                       Shav         1447,33 b.

15. Gregorová Ludmila                 Radostice                        Sm            1446,74 b.

16. Rousek Vladimír                       Říčany                              Ssv            1444,77 b.

17. Brodecký Dušan                      Jehnice                            Rč             1441,86 b.

18. Sec Jiří ml.                                 Ořechov                          DSrex        1438,25 b.

19. Rousková Marta                        Říčany                              Ssv            1165,47 b.

20. Pospíchal Ivan                          Jehnice                            Vb             1150,71 b.

TOPlist