Založit webové stránky nebo eShop

Oblastní odborná komise chovatelů králíků BRNO

CELOROČNÍ SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ 2014

 

1. Buček Pavel                              Nb                      Ivančice               1468,52 b.

2. Jaroš Karel                                Nb                      Brno 1                 1464,46 b.

3. Škvařil Vladimír                         Sm                      Říčany                 1463,49 b.

4. Malá Dagmar Ing.                      Nb                       Kuřim                  1462,43 b.

5. Drlík Antonín                              Ca                       Podolí                 1460,44 b.

6. Pospíchal Ivan                           Vb                       Jehnice               1458,94 b.

7. Gregor Zdeněk                          Sdiv                     Radostice            1457,37 b.

8. Přikryl Miroslav                          Rex č.                  Podolí                 1455,91 b.

9. Brodecký Dušan                        Rč                       Jehnice                1454,36 b.

10. Nocar Jiří Ing.                          Homa                  Mor.Bránice         1453,35 b.

11. Gregorová Zdena                    Shav                    Radostice            1453,31 b.

12. Kuchařík František                  Pe                        Mor. Bránice        1452,35 b.

13. Valeš Rostislav                        ASm                    Říčany                  1451,38 b.

14. Nocar Jiří Ing.                          Al                         Mor. Bránice        1451,27 b.

15. Gregorová Zdena                    Sž                        Radostice             1449,26 b.

16. Škvařil Vladimír                       Rex-Rys               Říčany                  1448,85 b.

17. Dvořák Jaroslav                      Vm                        Radostice             1446,80 b.

18. Valeš Rostislav                        ASč                      Říčany                  1440,81 b.

19. Salcburger Antonín                  Nb                        Radostice             1440,33 b.

20. Nováček Jiří                             Kalč                      Říčany                  1438,74 b.

21. Francová Michaela                  zBíč                      Radostice              1428,67 b.

 

CELOROČNÍ SOUTĚŽ ORGANIZACÍ 2014

 

 

1. ZO Podolí                    Drlík Antonín Ca,  Přikryl  Miroslav  Rex č                         2916,35 b.

2. ZO Říčany                    Škvařil Vladimír Sm, Valeš Rostislav  ASm                       2914,87 b.

3. ZO Jehnice                   Pospíchal Ivan Vb, Brodecký Dušan  Rč                          2913,30 b.    

4. ZO Radostice               Gregor Zdeněk Sdiv, Gregorová Zdena Shav                   2910,68 b.

5. ZO Mor. Bránice          Nocar Jiří Homa, Kuchařík František  Pe                          2905,70 b.  

TOPlist